Hakkımızda

hakkimizda-enyil

31.03.1985 yılında Enver Yılmaz Mühendislik Müşavirlik adı altında TRABZON'da İNŞAAT MÜHENDİSİ ENVER YILMAZ tarafından kurulan firmamız 1986 yılından itibaren BURSA'da da; mühendislik, müşavirlik, projecilik ve müteahhitlik alanlarında  faaliyetlerine başlamıştır.

Bursa'da 1986 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız 1992 yılına kadar (7yıl) projecilik, müşavirlik ve özel taahhüt işleri yapmıştır.

1992 yılından itibaren firmamız mühendislik, müşavirlik ve projecilik konularında faaliyetlerine devam ederken, bir yandan da firmamızın kurucu ortağı olduğu AKSEL İNŞAAT A.Ş. firmasıyla konut sektörüne girmiştir.

Firmamız bugüne kadar yaklaşık; 1500 adet daire, 500 adet iş yeri, 200 adet villa (bahçeli ev), 3500 yatak kapasiteli 5 adet beş  yıldızlı Turizm tesisi, 1500 adet iş yeri olan 2 adet Küçük sanayi sitesi inşaatlarının Betonarme Projelerini yaparak ruhsata  bağlamıştır. Aynı zamanda bu projelerin teknik ve imar yönünden müşavirliklerini yapmıştır.

Ayrıca kurucu ortağı olduğumuz AKSEL İNŞAAT olarakta yaklaşık 750 civarında daire, iş yeri ve villadan oluşan bağımsız bölüm  inşaa ederek hak sahiplerine teslim etmiştir. Bunun dışında çeşitli büyüklükte fabrika inşaatı, çelik yapı inşaatı,  prefabrik   yapı  inşaatı, alt yapı inşaatı ve bahçe düzenleme işlerini de başarıyla deruhte etmiştir.

1985 yılından itibaren mühendislik, müşavirlik ve projecilik faaliyetlerine devam eden firmamız 2012 yılından itibaren faaliyet alanlarına konut inşaatları, iş yeri inşaatları ve özel taahhüt işlerini de katarak BURSA'da EN-YIL İNŞAAT TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın TRABZON'da faaliyet alanı; mühendislik, müşavirlik, taahhüt ve gıda olan kardeş firması mevcuttur. Yaklaşık 30 yıllık ömrü olan firmamız bir aile şirketidir.